NOVINKY: Epic Metal Fest, Made of Metal a nový live-klip

Je čas opět publikovat novinky ze světa Epicy 🙂

Epica před nedávnem představila svůj vlastní festival Epic Metal Fest, který se bude konat 22. listopadu 2015 v nizozemském Eindhovenu. V rámci festivalu vystoupí i další spřátelené kapely, jmenovitě DagobaScar Symmetry, PeripheryDelainMoonspellSepulturaFear Factory Eluveitie.
Veškeré informace o festivalu včetně odkazů na nákup vstupenek naleznete na http://www.epicmetalfest.com/ nebo případně na FB profilu festivalu.

Epic Metal Fest

 

16. srpna Epica vystoupila na festivalu Made of Metal v Hodoníně. Vzhledem k nepříznivým okolnostem se však koncertu nemohl zúčastnit nikdo z našeho admin teamu. Tímto se chceme omluvit všem, kteří čekali na náš obvyklý report. Zároveň vás chceme vyzvat – pokud s námi chcete sdílet své dojmy z festivalu, report, fotky nebo videa, neváhejte a posílejte nám je na náš mail epicaczechfanclub@gmail.com. Vaše příspěvky s radostí zveřejníme. Děkujeme! 🙂

Made of Metal

 

Epica se za pár dní vydává na turné po Severní Americe, po němž bude následovat evropské turné s kapelami EluveitieScar Symmetry, v jehož rámci kapela opět zavítá do ČR, konkrétně 30. října do Zlína. Pokud se vám již teď stýská po atmosféře živého vystoupení, pusťte si nový live videoklip k písni The Essence of Silence. Nahrávka pochází z koncertu v belgickém Bruselu, kde Epica vystoupila v rámci evropského turné na začátku tohoto roku. Písničku si také můžete zdarma stáhnout na platformě Activatr. Budete-li zároveň propagovat nadcházející koncerty na svých sociálních sítích, máte šanci vyhrát vstupenky na koncert dle svého výběru. Kampaň však končí za několik hodin, proto neotálejte!