Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

The Phantom Agony (významy)

Mark vysvětluje významy textů z alba The Phantom Agony:

01. Adyta (The Neverending Embrace - Prelude)
Tato písnička otevírá celé naše CD, text napsala Simone. Je to předehra k částem 4, 5 a 6 konceptu The Embrace That Smothers (Objetí, které dusí). Hlavní myšlenka tohoto konceptu pojednává o tom, že až si lidstvo uvědomí, že na světě je jenom jeden Bůh, všechna rozličná náboženství se spojí v jedno. Všechny náboženské války skončí a tak dále. Je to tak trochu utopie, ale zkusme tomu věřit!

02. Sensorium
Tohle je filozofická písnička. Nemyslím si, že existuje náhoda. Nevěřím v náhodu. Ale i bez náhody máme pořád svojí vlastní svobodnou vůli. Jsme zodpovědní za své jednání, i když se nic neděje náhodou.
Písnička se také zabývá problémem zkoumání menších odvětví vědy místo toho, abychom získali všeobecný přehled.
Tvořivost pochází z překryvů mezi různými druhy znalostí a/nebo duchovnem.

03. Cry For The Moon (The Embrace That Smothers - Part IV)
Tato písnička vypovídá o knězi, který znásilnil dítě. Když jsem psal tento text, byla to jedna z nejžhavějších zpráv. Základní myšlenka této písně pojednává o tom, že za dveřmi kostela se často skrývá mnoho zvrácených duší. Většina náboženství je v základu dobrá, ale ve společnosti lze najít spoustu zvrácených lidí. Větou In the garden of Eden, where the apple gets a youthful face (V rajské zahradě, kde má jablko mladistvou tvář) jsem se snažil vyjádřit, že Eva podle biblického příběhu ochutnala jablko, ale tento kněz také ochutnal jablko, když znásilnil malé dítě. Nejhorší na tom je, že církev se často snaží neztratit své "dobré jméno" a tak rodičům platí, aby mlčeli. Tohle musí přestat.

04. Feint
Tato písnička se zabývá vraždou nizozemského politika Pima Fortuyna. Byl zavražděn kvůli svým názorům. Text je velice poetický.

05. Illusive Consensus
Další text, který složila Simone. Stručně, je to o tom, jak láska mezi dvěma osobami může pomalu vyhasnout a změnit se v nenávist.

06. Façade Of Reality (The Embrace That Smothers - Part V)
Tenhle song se zabývá událostmi z 11. září v New Yorku, fundamentalismem a náboženstvím. Klíčové slovo je moc, získávání moci a zneužívání náboženství. Zejména v arabských zemích Středního východu je náboženství stále velice důležitou součástí života lidí. Pokud si lidé myslí, že je správné zemřít jako mučedník, tak je to ve skutečnosti mnohem menší krok k obětování života Bohu. Někteří toho zneužívají, aby získali větší moc.

07. Run for a Fall
Tuto písničku jsem napsal po svém odchodu z After Forever. Musel jsem ze sebe dostat všechen vztek. Naštěstí dnes už máme mezi sebou opět dobré vztahy.

08. Seif Al Din (The Embrace That Smothers - Part VI)
Toto je poslední část konceptu The Embrace That Smothers (Objetí, které dusí). Opět se soustředí na fundamentalismus. Extremismus na všechny způsoby není nikdy nic dobrého.

09. The Phantom Agony
Poslední písnička z alba se zabývá sny. Někdy je těžké říct, jestli je vzpomínka jenom snem, nebo zda se to skutečně tak stalo. Někteří lidé tvrdí, že opravdu žijeme jenom ve snech a život je vlastně jenom maska. S pomocí lucidního snění můžete ovládnout sny a vytvořit si nový svět v rámci nepoznaného.

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |