Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Simone Simons pro Hard Force

Jak se teď cítíte?

Jsem šťastná a jsem moc ráda, že jsem od včerejška zpátky v Paříži. Už jsem si dala jeden croissant! Je skvělé být tady a dělat interview o novém albu pro lidi, které to zajímá.

Vaše největší přednost a vaše největší neřest?

Mou předností je, že vždycky respektuji lidi, ale zároveň chci, aby taky oni respektovali mě. Mojí neřestí jsou sladkosti. Jím jich spoustu. Můj zubař z toho není příliš nadšený. (smích) Až mi bude čtyřicet, třeba už nebudu mít žádné zuby a budu muset mít umělé.

Kdybyste mohla být někým jiným, kým byste byla?

Asi bych byla doktorkou, protože bych moc ráda léčila lidi. Teď to dělám hudbou, je to něco jako terapie. Když jsem byla mladší, o prázdninách jsem pomáhala na dětském oddělení v místní nemocnici. Takže asi jakákoliv práce s miminky by byla fajn.

Máte nějaké oblíbené spisovatele?

Moc nečtu, jsem spíše filmový typ, mám doma snad tisíc DVD… Ale z holandských autorů mám ráda Heleen van Royen. Píše velmi zábavně a zaměřuje se hodně na erotiku. Píše o věcech, které jsou tak trochu tabu. Také mám ráda Charlotte Roche, protože píše velmi podobně. Jak už jsem říkala, moc nečtu, ale když už čtu, je to něco o sexualitě. Myslím, že by se mi líbili nějací autoři francouzské literatury, která je známá svým zaměřením na erotiku. Bohužel však neumím francouzsky, takže bych je musela číst v anglickém překladu. Můžete mi nějaké doporučit, třeba celý seznam! (smích) Samozřejmě žádné porno, ale sex je přece normální, děláme to všichni.

Vaše oblíbené filmy?

Nejraději mám filmy Tima Burtona. Hlavně Ukradené Vánoce (The Nightmare Before Christmas).

Co nejvíc nesnášíte?

Lidi, kteří plivou na podlahu a koušou si nehty. Také mi vadí, když někomu táhne z pusy.

Jakou historickou postavu nemáte ráda?

To bude asi Hitler. A vůbec všichni tihle idioti páchající zlo.

Kdo je naopak váš historický hrdina?

Mozart a všichni tihle velicí skladatelé. Dnes se hudba už tak netvoří, všechno máme digitálně. Mozart hrál velkou roli v mém životě, když jsem byla na střední. Měli jsme takový předmět, v němž jsme brali hudbu, umění a historii dohromady. Dívali jsme se tam na film Amadeus a ta hudba byla prostě překrásná. Škoda, že už nemáme takové skladatele. Hudba se však mění s každou érou a my jsme ta nová generace.

Kde byste chtěla žít?

Momentálně žiju v Německu ve Stuttgartu. Nevím, jestli bych chtěla žít někde jinde, než v Německu nebo Nizozemsku. Mám hrozně ráda Norimberk a jih Německa. Moc se mi líbí v oblasti Bodensee, tam bych ráda žila. Pak bych ještě ráda žila ve městě Koblenz. Mám ráda Německo, protože můj přítel je Němec a už tam s ním žiju 5 let. Stačí Německem jenom projíždět a hned si připadáte jako na dovolené. Proto se mi tam tak líbí.

Šla byste raději do nebe nebo do pekla?

Šla bych do očistce, protože jsem dobro i zlo v jednom.

Co byste chtěla slyšet od Boha v nebi?

"Odvedla jsi dobrou práci!" (smích) Já nevím. "Odpočívej v pokoji" nebo tak něco.

Vaše oblíbené slovo?

Děkuji.

Vaše oblíbené sprosté slovo?

To je opravdu hodně sprosté slovo - "Kack". Je to německý výraz pro "hovno".

Vaše motto?

Moje motto je… Važte si života, protože se to může každý den změnit.

ZDROJ:

překlad: Longer

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |