Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Odchod Yvese - vyjádření

Se smutkem oznamujeme, že Yves Huts se rozhodl odejít z Epicy. Yves s námi pracoval od úplného začátku a celé kapele byl ohromným přínosem. Chceme poděkovat Yvesovi za jeho přispění k úspěchu Epicy a chceme mu popřát všechno nejlepší do jeho budoucí kariéry, ať už hudební nebo jiné. Nikdy nezapomeneme na ty skvělé chvíle, které jsme si všichni spolu užili na turné!!


"Ahoj všichni!

V klubu 013 (Tilburg, Nizozemí - pozn. překladatelky) jsme odehráli úplně první koncert s Epicou. Téměř o deset let později jsem tam odehrál i svůj poslední koncert. Odcházím z kapely, jelikož se objevila jiná pracovní příležitost, která se nedá zkombinovat s časovým rozvrhem kapely koncertující po celém světě. Zkoušel jsem žít tyto dva odlišné životy najednou co nejdéle to bylo možné, ale nakonec jsem si musel vybrat - byla to asi ta nejtěžší volba mého života. Když se ohlédnu na těch 10 let v Epice, jsem spokojený a obohacený mnoha životními zkušenostmi. Jako jeden ze zakládajících členů jsem hrdý na to, co jsme dodnes dokázali a jsem si jistý, že budoucnost toho má pro kapelu ještě spoustu schovaného.
Chtěl bych poděkovat celé kapele, týmu, fanouškům a všem zúčastněným za skvělé časy a svému následovníkovi přeju hodně štěstí.

Pokud někoho z vás budou zajímat mé možné budoucí hudební plány, můžete navštívit moji stránku na Facebooku.

S pozdravem,
Yves Huts"


Všechno zlé je však k něčemu dobré, a tak můžeme hned odtajnit Yvesova úžasného následovníka. Basákovy povinnosti nebude odteď splňovat nikdo jiný než ROB VAN DER LOO. Roba můžete znát z kapel MaYaN nebo Delain. Jsme si jistí, že Rob do naší kapely skvěle zapadne nejen jako muzikant, ale také jako člověk, a už se moc těšíme, až se s ním poprvé podělíme o pódium příští týden.


"Před pár dny jsem se bavil s Yvesem a on vzpomínal na dobu, kdy Epica dělala předskokana jedné z mých bývalých kapel. V té době by nikdy neřekl, že téměř o 10 let později budu jeho nástupce v Epice? No, já bych to taky neřekl? ale jsem na to sakra hrdý!
S lidmi z Epicy hraju na stejných pódiích už skoro 10 let, a když jsem se loni stal členem MaYaN, sblížilo nás to ještě víc. Takže přidat se k Epice se mi zdálo jako správné rozhodnutí. Proto chci vyjádřit svou vděčnost všem členům kapely (včetně Yvese) a celému týmu za to, že mě přijmou do Epické rodiny!

Uvidíme se na turné! Určitě vás nezklamu!"


Navštivte také Robovu stránku na Facebooku.

zdroj: Epica.nl

překlad: ItalianManiac

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |