Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Novinky

Report: EPICA na festivalu Masters of Rock - 11.7.2014

pro Epica & MaYaN Czech Fansite sepsaly Magda (ItalianManiac) & Natálie (Bloody.Razoria)

Setlist:
1. Originem (intro)
2. The Second Stone
3. The Essence of Silence
4. Victims of Contingency
5. Unleashed
6. Storm the Sorrow
7. The Obsessive Devotion
8. Reverence (Living in the Heart)
9. Natural Corruption
10. Cry for the Moon
11. Unchain Utopia
12. Consign to Oblivion

Epica se do naší země vrátila po více než dvou letech. Původně se kapela měla objevit již na loňském ročníku festivalu Masters of Rock, ale začátkem roku zpěvačka Simone Simons otěhotněla a veškerá vystoupení od konce června byla tehdy zrušena, což se dotklo právě Masters. Nicméně Simone i ostatní členové kapely slíbili, že na dalším ročníku určitě chybět nebudou, a jak řekli, tak učinili. Ostatně Epica byla jednou z prvních potvrzených kapel letošního ročníku.

Jakožto zástupkyně admin teamu z naší české fansite jsme tedy na letošních Masters nemohly chybět! S Natálkou jsme sbalily krosny a stan a ve čtvrtek brzy ráno se vydaly na dlouhou cestu přes téměř celou republiku – až do moravských Vizovic. V průběhu pátku se k nám původně měl připojit i Rob (Longer), ale kvůli pracovním a osobním důvodům se bohužel nemohl zúčastnit.

SerenityCesta proběhla víceméně bez problémů, stejně jako hledání místa k postavení stanu, jelikož nám Michal (Mikka) už od středy držel místo na stan (za což mu velmi děkujeme!! :) ). Už tehdy ve čtvrtek dopoledne bylo vidět, že oproti minulému ročníku na festival dorazilo o dost více návštěvníků – nebýt Michala, podařilo by se nám sehnat místo na stan asi někde hodně z ruky, zatímco loni jsem na festival dorazila až v sobotu dopoledne a s místem na stan nebyl žádný problém. S Natálkou jsme tedy postavily naše dočasné festivalové obydlí a pak se vydaly k areálu vyměnit si vstupenky za pásky na ruku. Do areálu jsme dorazily právě včas na vystoupení kapely Serenity.

Jelikož se tento report týká především kapely Epica a jejího pátečního vystoupení, přeskočíme popis prvního dne festivalu a vrhneme se rovnou na druhý den, tedy pátek.

POKRAČOVÁNÍ ZDE

Texty a překlady k albu The Quantum Enigma!

Dnes jsme konečně dokončily práci na překladech textů z alba The Quantum Enigma! Můžete si přečíst, o čem Epica na posledním studiovém albu zpívá a jakých témat se dotýká. Také jsme doplnily chybějící text k bonusové skladbě Mirage of Verity. Texty i jejich překlady najdete na obvyklém místě v sekci Texty + PřekladyThe Quantum Enigma.

© překlad, editace textů: ItalianManiac + Bloody.Razoria
Připomínáme a prosíme vás, abyste nekopírovali texty a překlady bez uvedení zdroje a autorů překladu. Děkujeme za pochopení!

Simone on TQE

Epica v časopise Rock & Pop!

V posledním čísle časopisu Rock & Pop se objevil třístránkový rozhovor s Markem. Dočtete se v něm například o Markově osobním projevu, změnách v kapele a produkci ale také o nové desce projektu MaYaN. Příjemné počtení :-)

Epica - Rock & Pop  Epica - Rock & Pop Epica - Rock & Pop

EPICA OPĚT V PRAZE!

Zatímco stále čekáme na vystoupení Epicy na festivalu Masters of Rock, které se odehraje v pátek 11. července, můžeme se začít těšit na další koncert naší oblíbené kapely, tentokrát v Praze! Epica vystoupí 20. ledna 2015 v pražském klubu MeetFactory v rámci turné European Enigma Tour společně s kapelou Dragonforce. Bohužel (pro moravské fanoušky) to údajně bude jediný koncert Epicy v Česku. Vstupenky jsou již v prodeji za zaváděcí cenu 550 Kč, která platí do konce září.

Více informací naleznete na stránce www.mastersofrock.cz.

Těšíte se? :)

Epica Tour

Niks te gek - video s českými titulky!

Vzpomínáte si na vystoupení kapely Epica v nizozemském pořadu Niks te gek, kdy pomohli mladému Ruurdovi Woltringovi splnit jeho sen? Nyní se na celý pořad můžete podívat s českými titulky, o což se postaral sám aktér Ruurd Woltring! Za upload videa a otitulkování podle mého překladu mu ohromně děkujeme!

Huge thanks for uploading the video and inserting Czech subtitles belongs to Ruurd Woltring!

Tip: pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte si vpravo dole na ikonku titulků a vyberte češtinu.

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |