Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Novinky

Texty a překlady k albu The Quantum Enigma!

Dnes jsme konečně dokončily práci na překladech textů z alba The Quantum Enigma! Můžete si přečíst, o čem Epica na posledním studiovém albu zpívá a jakých témat se dotýká. Také jsme doplnily chybějící text k bonusové skladbě Mirage of Verity. Texty i jejich překlady najdete na obvyklém místě v sekci Texty + PřekladyThe Quantum Enigma.

© překlad, editace textů: ItalianManiac + Bloody.Razoria
Připomínáme a prosíme vás, abyste nekopírovali texty a překlady bez uvedení zdroje a autorů překladu. Děkujeme za pochopení!

Simone on TQE

Epica v časopise Rock & Pop!

V posledním čísle časopisu Rock & Pop se objevil třístránkový rozhovor s Markem. Dočtete se v něm například o Markově osobním projevu, změnách v kapele a produkci ale také o nové desce projektu MaYaN. Příjemné počtení :-)

Epica - Rock & Pop  Epica - Rock & Pop Epica - Rock & Pop

EPICA OPĚT V PRAZE!

Zatímco stále čekáme na vystoupení Epicy na festivalu Masters of Rock, které se odehraje v pátek 11. července, můžeme se začít těšit na další koncert naší oblíbené kapely, tentokrát v Praze! Epica vystoupí 20. ledna 2015 v pražském klubu MeetFactory v rámci turné European Enigma Tour společně s kapelou Dragonforce. Bohužel (pro moravské fanoušky) to údajně bude jediný koncert Epicy v Česku. Vstupenky jsou již v prodeji za zaváděcí cenu 550 Kč, která platí do konce září.

Více informací naleznete na stránce www.mastersofrock.cz.

Těšíte se? :)

Epica Tour

Niks te gek - video s českými titulky!

Vzpomínáte si na vystoupení kapely Epica v nizozemském pořadu Niks te gek, kdy pomohli mladému Ruurdovi Woltringovi splnit jeho sen? Nyní se na celý pořad můžete podívat s českými titulky, o což se postaral sám aktér Ruurd Woltring! Za upload videa a otitulkování podle mého překladu mu ohromně děkujeme!

Huge thanks for uploading the video and inserting Czech subtitles belongs to Ruurd Woltring!

Tip: pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte si vpravo dole na ikonku titulků a vyberte češtinu.

The Essence of Silence - playthrough videa

Na webu MusicRadar.com nyní vycházejí playthrough videa k písni The Essence of Silence. Chcete se podívat na členy Epicy při hraní v akci, nebo se dokonce chcete podle nich naučit hrát? Klikněte si na videa níže. Zatím vyšla videa s bicími (Ariën) a baskytarou (Rob). Jakmile vyjdou další, přidáme je sem :)

Ariën van Weesenbeek a The Essence of Silence v bicím podání


Rob van der Loo a jeho basové party

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |