Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Novinky

Zrušení severoamerické tour

Po tom, co kapela Machine Head, která měla spolu s Epicou brázdit severoamerické cesty, oznámila zrušení a odložení tohoto turné, byla Epica nucena toto turné po Severní Americe také zrušit. Epice tím tak značně zničili plány a další spolupráce těchto kapel bude přinejmenším obtížná. Američtí fanoušci se zřejmě Epicy jen tak nedočkají. Zde je vyjádření obou kapel:

Vyjádření Epicy:

Je pro nás velkým zklamáním informovat vás o tom, že bylo zrušeno naše nadcházející severoamerické turné jako support kapely Machine Head.

Byli jsme moc natěšení, že si zahrajeme opět v Severní Americe a také jsme se těšili na setkání s americkými a kanadskými fanoušky. Není třeba dodávat, jak velká je to pro nás rána. Doufáme, že se budeme moci do Ameriky vrátit co nejdříve.

Vyjádření Machine Head:

Je nám velkým zklamáním, že vám Machine Head musí oznámit odložení podzimního severoamerického turné. Tvorba našeho nového alba Bloodstone & Diamonds nám trvá déle, než se očekávalo, a proto jsme stáli před těžkou volbou - buď odložit práce na albu a nechat ho nedodělané, nebo zrušit turné a práce na albu dobře dokončit. Rozhodli jsme se, že odložení turné pro nás bude nejlepším krokem.

Nový design!

Dovolujeme si vám představit zbrusu nový design našeho webu! Tento design pro nás vytvořila velmi talentovaná mladá grafička a studentka architektury Andrea Kuncová. Myslíme, že se jí perfektně povedl a jsme s výsledkem naprosto spokojeni. Děkujeme! Co si myslíte o designu vy? Napište nám do vzkazníku :-) ... V průběhu let bylo zvykem měnit design s vydáním nové desky. Pojďme si tedy teď připomenout jak to všechno začalo a jak se náš web měnil:

Epica - Design - TDC Epica - Design - DYU Epica - Design - RFTI 

         (2007)                                    (2009)                                   (2012)                                   (2014)        

Svému cíli také snad dostojí anketa, kterou budeme pravidelně obměňovat. Pokud máte nějaké náměty, nápady, či připomínky, neváhejte nás kontaktovat buď ve vzkazníku, nebo na epicaczechfanclub@gmail.com. Děkujeme za podporu! Admin Team

Změny na webu

V průběhu dnešního dne se na našem webu událo pár změn, které jsou pro nás určitě značným zlepšením. Jak už jste si možná mohli všimnout, menu je teď trochu jinak uspořádáno. Došli jsme k závěru, že rozdělení sekcí na Epicu a MaYaN bude asi nejlepším řešením nepřehlednosti a zbytečných odkazů. Jednotlivé stránky prošli kategorizací, zpřehledněním jednotlivých obsahů a jejich drobnými úpravami. 

Modernizaci našeho webu doplnil přechod na nejnovější verzi redakčního systému RaptoRS, za nějž bychom tímto chtěli poděkovat našemu kolegovi, programátorovi Kryštofu Matějovi, který je taktéž jeden ze zakladatelů tohoto webu. Tento redakční systém nám umožní přehlednější a podstatně rychlejší práci a tak vás budeme moci zásobit novým obsahem pravidelněji.

A to zdaleka není všechno! V nejbližší době nás čekají další změny, zatím vám ale nemůžeme říct podrobnosti a tak se prosím nechte překvapit. :-)

Doufáme, že se vám naše práce bude líbit. Pokud byste měli k něčemu připomínky či dotazy, neváhejte nás kontaktovat buď ve vzkazníku nebo na epicaczechfanclub@gmail.com

Za admin team, Longer

Report: EPICA na festivalu Masters of Rock - 11.7.2014

pro Epica & MaYaN Czech Fansite sepsaly Magda (ItalianManiac) & Natálie (Bloody.Razoria)

Setlist:
1. Originem (intro)
2. The Second Stone
3. The Essence of Silence
4. Victims of Contingency
5. Unleashed
6. Storm the Sorrow
7. The Obsessive Devotion
8. Reverence (Living in the Heart)
9. Natural Corruption
10. Cry for the Moon
11. Unchain Utopia
12. Consign to Oblivion

Epica se do naší země vrátila po více než dvou letech. Původně se kapela měla objevit již na loňském ročníku festivalu Masters of Rock, ale začátkem roku zpěvačka Simone Simons otěhotněla a veškerá vystoupení od konce června byla tehdy zrušena, což se dotklo právě Masters. Nicméně Simone i ostatní členové kapely slíbili, že na dalším ročníku určitě chybět nebudou, a jak řekli, tak učinili. Ostatně Epica byla jednou z prvních potvrzených kapel letošního ročníku.

Jakožto zástupkyně admin teamu z naší české fansite jsme tedy na letošních Masters nemohly chybět! S Natálkou jsme sbalily krosny a stan a ve čtvrtek brzy ráno se vydaly na dlouhou cestu přes téměř celou republiku – až do moravských Vizovic. V průběhu pátku se k nám původně měl připojit i Rob (Longer), ale kvůli pracovním a osobním důvodům se bohužel nemohl zúčastnit.

SerenityCesta proběhla víceméně bez problémů, stejně jako hledání místa k postavení stanu, jelikož nám Michal (Mikka) už od středy držel místo na stan (za což mu velmi děkujeme!! :) ). Už tehdy ve čtvrtek dopoledne bylo vidět, že oproti minulému ročníku na festival dorazilo o dost více návštěvníků – nebýt Michala, podařilo by se nám sehnat místo na stan asi někde hodně z ruky, zatímco loni jsem na festival dorazila až v sobotu dopoledne a s místem na stan nebyl žádný problém. S Natálkou jsme tedy postavily naše dočasné festivalové obydlí a pak se vydaly k areálu vyměnit si vstupenky za pásky na ruku. Do areálu jsme dorazily právě včas na vystoupení kapely Serenity.

Jelikož se tento report týká především kapely Epica a jejího pátečního vystoupení, přeskočíme popis prvního dne festivalu a vrhneme se rovnou na druhý den, tedy pátek.

POKRAČOVÁNÍ ZDE

Texty a překlady k albu The Quantum Enigma!

Dnes jsme konečně dokončily práci na překladech textů z alba The Quantum Enigma! Můžete si přečíst, o čem Epica na posledním studiovém albu zpívá a jakých témat se dotýká. Také jsme doplnily chybějící text k bonusové skladbě Mirage of Verity. Texty i jejich překlady najdete na obvyklém místě v sekci Texty + PřekladyThe Quantum Enigma.

© překlad, editace textů: ItalianManiac + Bloody.Razoria
Připomínáme a prosíme vás, abyste nekopírovali texty a překlady bez uvedení zdroje a autorů překladu. Děkujeme za pochopení!

Simone on TQE

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |