Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Novinky

Epica již v pátek ve Zlíně, Coen se nezúčastní

Epica vystoupí již tento pátek 30.10. ve zlínské hale Euronics společně s kapelami Eluveitie a Scar Symmetry! Doufáme, že se tam s vámi také uvidíme. Těšíte se? :)

Zde je program akce:
18:15 otevření haly
19:15 - 19:45 SCAR SYMMETRY
20:00 - 21:30 ELUVEITIE
22:00 - 23:30 EPICA

První poloviny evropského turné se však nezúčastní klávesák Coen, což se týká i zlínského koncertu. Níže překládáme jeho vyjádření:

"Milí fanoušci,
bohužel vám musím oznámit, že se nezúčastním první poloviny nadcházejícího evropského turné. Ačkoliv Lindina léčba velmi dobře zabírá a tuto kapitolu v jejím životě snad už brzy ukončíme, musím zůstat doma a starat se o ni a o děti během poslední chemoterapie. Ke kapele se znovu přidám 7. listopadu v Grenoblu.
Tentokrát však nebude na pódiu žádné prázdné místo! Je mi ctí, že mě zastoupí klávesák Ruben Wijga (ReVamp) a jsem si jistý, že odvede sakra dobrou práci!
Děkuji vám všem za pochopení a brzy se zase uvidíme!
Coen"

Coenovi a Lindě i nadále přejeme hodně síly a úspěšný boj s touto zrádnou nemocí!

NOVINKY: Epic Metal Fest, Made of Metal a nový live-klip

Je čas opět publikovat novinky ze světa Epicy :)

Epica před nedávnem představila svůj vlastní festival Epic Metal Fest, který se bude konat 22. listopadu 2015 v nizozemském Eindhovenu. V rámci festivalu vystoupí i další spřátelené kapely, jmenovitě DagobaScar Symmetry, PeripheryDelainMoonspellSepulturaFear Factory Eluveitie.
Veškeré informace o festivalu včetně odkazů na nákup vstupenek naleznete na http://www.epicmetalfest.com/ nebo případně na FB profilu festivalu.

Epic Metal Fest

 

16. srpna Epica vystoupila na festivalu Made of Metal v Hodoníně. Vzhledem k nepříznivým okolnostem se však koncertu nemohl zúčastnit nikdo z našeho admin teamu. Tímto se chceme omluvit všem, kteří čekali na náš obvyklý report. Zároveň vás chceme vyzvat - pokud s námi chcete sdílet své dojmy z festivalu, report, fotky nebo videa, neváhejte a posílejte nám je na náš mail epicaczechfanclub@gmail.com. Vaše příspěvky s radostí zveřejníme. Děkujeme! :)

Made of Metal

 

Epica se za pár dní vydává na turné po Severní Americe, po němž bude následovat evropské turné s kapelami EluveitieScar Symmetry, v jehož rámci kapela opět zavítá do ČR, konkrétně 30. října do Zlína. Pokud se vám již teď stýská po atmosféře živého vystoupení, pusťte si nový live videoklip k písni The Essence of Silence. Nahrávka pochází z koncertu v belgickém Bruselu, kde Epica vystoupila v rámci evropského turné na začátku tohoto roku. Písničku si také můžete zdarma stáhnout na platformě Activatr. Budete-li zároveň propagovat nadcházející koncerty na svých sociálních sítích, máte šanci vyhrát vstupenky na koncert dle svého výběru. Kampaň však končí za několik hodin, proto neotálejte!

UKONČENO - Soutěž o 2 lístky na říjnový koncert Epicy ve Zlíně!

--- SOUTĚŽ UKONČENA ---

Naše soutěž byla k včerejší půlnoci ukončena a byl vylosován šťastný výherce dvou volných vstupů na říjnový koncert Epicy a Eluveitie ve Zlíně.
Výhru získává Ivet Svobodová!

Za celý tým Epica Czech Fansite gratulujeme!
Všem ostatním děkujeme za účast. Avšak nesmutněte, i nadále sledujte naše stránky, třeba se zanedlouho dočkáte další soutěže ;)


Jak se zúčastnit?
1) pokud jste tak ještě neučinili, označte naši facebookovou stránku jako "To se mi líbí"
2) sdílejte tento příspěvek na svém Facebooku (nezapomeňte nastavit sdílení na "veřejné")
3) pozvěte všechny své přátele na tuto událost: https://www.facebook.com/events/1425385914434400/
( 4) zašlete nám screenshot pozvaných přátel na náš fanklubový e-mail epicaczechfanclub@gmail.com - toto není povinné, ale může zvýšit vaše šance na výhru)

Soutěž končí 31. května.
Ze zúčastněných vylosujeme jednoho šťastného výherce, který získá 2 vstupenky na říjnový koncert Epicy a Eluveitie ve Zlíně.

Hodně štěstí! :)

EPICA vystoupí letos třikrát v ČR!

Po lednovém koncertě v Praze a po ohlášení vystoupení Epicy na srpnovém festivalu Made of Metal jsme se dočkali dalšího koncertu v ČR!

EPICA dnes oznámila co-headline turné s folkmetalovou kapelou Eluveitie, v jehož rámci zavítá letos již potřetí do České republiky.
Koncert proběhne 30. října 2015 v hale Euronics ve Zlíně a speciálním hostem bude kapela Scar Symmetry.

Vstupenky můžete zakoupit za zaváděcí cenu 690 Kč platnou do konce srpna.

K dispozici je také VIP balíček za 2250 Kč, který obsahuje:
? vstupenku s dřívějším vstupem do haly
? limitovanou edici 7palcového vinylu s exkluzivní živou nahrávkou a podpisem (k dispozici pouze v tomto balíčku)
? VIP tour tričko (dámské S-XL a pánské S-XXXL)
? speciální ceny v merchandise stánku
? laminovanou tour kartičku na krk.

Jak se těšíte? Těšíme se na vaše postřehy ve vzkazníku nebo na našem Facebooku! ;)

Recenze koncertu Epicy ve Sparku!

V nejnovějším čísle časopisu Spark se objevila recenze na pražský koncert Epicy. Od autora článku si vysloužil nejvyšší možné hodnocení :)

Epica report Spark

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |