Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Novinky

UKONČENO - Soutěž o 2 lístky na říjnový koncert Epicy ve Zlíně!

--- SOUTĚŽ UKONČENA ---

Naše soutěž byla k včerejší půlnoci ukončena a byl vylosován šťastný výherce dvou volných vstupů na říjnový koncert Epicy a Eluveitie ve Zlíně.
Výhru získává Ivet Svobodová!

Za celý tým Epica Czech Fansite gratulujeme!
Všem ostatním děkujeme za účast. Avšak nesmutněte, i nadále sledujte naše stránky, třeba se zanedlouho dočkáte další soutěže ;)


Jak se zúčastnit?
1) pokud jste tak ještě neučinili, označte naši facebookovou stránku jako "To se mi líbí"
2) sdílejte tento příspěvek na svém Facebooku (nezapomeňte nastavit sdílení na "veřejné")
3) pozvěte všechny své přátele na tuto událost: https://www.facebook.com/events/1425385914434400/
( 4) zašlete nám screenshot pozvaných přátel na náš fanklubový e-mail epicaczechfanclub@gmail.com - toto není povinné, ale může zvýšit vaše šance na výhru)

Soutěž končí 31. května.
Ze zúčastněných vylosujeme jednoho šťastného výherce, který získá 2 vstupenky na říjnový koncert Epicy a Eluveitie ve Zlíně.

Hodně štěstí! :)

EPICA vystoupí letos třikrát v ČR!

Po lednovém koncertě v Praze a po ohlášení vystoupení Epicy na srpnovém festivalu Made of Metal jsme se dočkali dalšího koncertu v ČR!

EPICA dnes oznámila co-headline turné s folkmetalovou kapelou Eluveitie, v jehož rámci zavítá letos již potřetí do České republiky.
Koncert proběhne 30. října 2015 v hale Euronics ve Zlíně a speciálním hostem bude kapela Scar Symmetry.

Vstupenky můžete zakoupit za zaváděcí cenu 690 Kč platnou do konce srpna.

K dispozici je také VIP balíček za 2250 Kč, který obsahuje:
? vstupenku s dřívějším vstupem do haly
? limitovanou edici 7palcového vinylu s exkluzivní živou nahrávkou a podpisem (k dispozici pouze v tomto balíčku)
? VIP tour tričko (dámské S-XL a pánské S-XXXL)
? speciální ceny v merchandise stánku
? laminovanou tour kartičku na krk.

Jak se těšíte? Těšíme se na vaše postřehy ve vzkazníku nebo na našem Facebooku! ;)

Recenze koncertu Epicy ve Sparku!

V nejnovějším čísle časopisu Spark se objevila recenze na pražský koncert Epicy. Od autora článku si vysloužil nejvyšší možné hodnocení :)

Epica report Spark

Report: EPICA, MeetFactory, Praha - 20.1.2015

Setlist:
1. Originem (intro)
2. The Second Stone
3. The Essence of Silence
4. Unleashed
5. Storm the Sorrow
6. Martyr of the Free Word
7. The Obsessive Devotion
8. Victims of Contingency
9. The Last Crusade
10. Cry for the Moon
11. The Phantom Agony
Přídavky:
12. Sancta Terra
13. Unchain Utopia
14. Consign to Oblivion

Na další koncert Epicy v České republice jsme nemuseli příliš dlouho čekat. Od jejich posledního vystoupení, které se konalo loni v červenci na festivalu Masters of Rock, uběhlo sotva půl roku. Kapela se u nás zastavila v rámci druhé části evropského turné k poslední desce The Quantum Enigma. Nicméně zřejmě vzhledem k tomu, že je u nás poslední dobou tak často (a ještě bude, jak se dočtete později), tento rok se nepořádaly v ČR tradiční dva koncerty v Praze a ve Zlíně, ale volba padla pouze na Prahu. Tam jsme samozřejmě nemohly chybět, takže vám nyní můžeme sepsat obvyklý report. :)

Koncert v pražské MeetFactory byl oznámen už v červnu minulého roku, takže se není čemu divit, že se týden před datem konáním vyprodaly všechny vstupenky. Ještě rychleji se vyprodaly i lístky na VIP meet & greet s kapelou, které zmizely již během podzimu. S Natálkou jsme se však tentokrát na meet & greet nechystaly, takže nám to ani tak nevadilo. :)
Epica Czech Gingerbread

V úterý jsme se s Natálkou jako obvykle sešly o něco dříve a připravily si dárky pro kapelu. Jako vždy jsme jim chtěly darovat něco typicky českého, takže tentokrát od nás dostali velkou lahev Becherovky a pardubický perník s Českou republikou a logem Epica (viz foto). Poté už byl čas vyrazit k místu konání. Původně jsme plánovaly dorazit k MeetFactory asi tak ve čtvrt na sedm, po menších problémech s MHD jsme však ke klubu došly až pět minut před sedmou, když už se pouštělo dovnitř. U dveří jsme byly odbaveny, dárky jsme si ponechaly u pořadatelů a pak už jsme vešly do sálu, v němž už postávalo značné množství lidí. Zabraly jsme místa asi tak v deváté řadě uprostřed a pak už jsme jenom čekaly, zatímco se prostor kolem nás pomalu, ale jistě plnil. Po necelé půlhodince pohasla světla v sále a rozeznělo se poměrně netradiční intro ? skladba Montagues & Capulets z Prokofjevova baletu Romeo & Julie (pro zajímavost: stejnou skladbu Epica odehrála s orchestrem v rámci koncertu The Classical Conspiracy). A to už na pódium začala přibíhat první předkapela, Diablo Blvd.

POKRAČOVÁNÍ ZDE

Koncert v Praze je VYPRODÁN!

Pražský koncert kapel EPICA, Dragonforce a Diablo Blvd. je vyprodán! Gratulujeme kapele k dalšímu vyprodanému koncertu v naší republice, který je po berlínském koncertu druhou vyprodanou show z této části evropského turné :) Doufáme, že se vám všem povedlo získat lístky včas.

Koncert se koná již za týden, tedy 20. ledna 2015 v pražském klubu Meet Factory. Program koncertu je následující:

17:30 - 18:45   meet & greet s Epicou (pro držitele VIP vstupenek)
19:00   otevření sálu
19:30 - 20:00   Diablo Blvd.
20:15 - 21:05   Dragonforce
21:30 - 23:30   EPICA

Pokud chcete vědět bližší informace, sehnat lístky na poslední chvíli od neúčastnících se fanoušků nebo jen tak diskutovat o nadcházejícím koncertu, přidejte se k oficiální facebookové události. A na naší FB stránce nebo tady ve vzkazníku nám nezapomeňte nechat komentář, na kterou skladbu se těšíte nejvíc. My se těšíme, až se tam s vámi všemi uvidíme :)

Epica in Prague sold out

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |