Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

MaYaN: Isaac o MaYaN pro Sarkophag Rocks

První album kapely MaYaN, Quarterpast, vyšlo 20. května 2011 – je to skvělé CD! Jak na něj reagoval tisk, fanoušci a vaši kolegové?

Vydávat album s tolika známými hudebníky a hostujícími muzikanty je vždycky tak trochu ošidné. Někteří lidé si asi myslí „hm, určitě dostali nahrávací smlouvu jenom proto, že znají ty správné lidi“. Pravdou je, že MaYaN získal smlouvu dlouho předtím, než jsme kontaktovali hostující hudebníky. Ale stejně na album lidé reagovali většinou pozitivně, odehráli jsme několik úžasných koncertů a skvělé turné po Jižní Americe a všichni na to vzpomínáme s radostí.

Ke skladbě War on Terror jste natočili videoklip, který si na YouTube vysloužil spoustu skeptických komentářů, hlavně od amerických uživatelů. Proč jste si vybrali právě toto téma? Věděli jste předem, že by mohlo vyvolat takovou vlnu kritiky?

Samozřejmě, bylo jasné, že se o tom bude hodně mluvit, a to je dobrá věc. Každý člověk nemá stejný názor, a o to je to všechno zajímavější. Tímto klipem jsme chtěli říct jen jedinou věc – během války se děje spousta křivd. Každou chvíli jsou zabíjeni nevinní lidé – lidé, kteří nikdy nechtěli mít s válkou nic společného. Přišlo mi dost komické, jak někteří lidé pořád říkali, že se nic takového ve skutečnosti neděje, i když jsme všichni viděli nahrávku, na níž vojáci močili na mrtvolu. Někteří pořád přivírají oči nad pravdou.

Jak jste daleko s přípravami na druhé album kapely MaYaN?

Vlastně už máme docela dost materiálu. Základní náčrtky skladeb. Všichni spolupracují na skládání písní, takže to opět bude dost rozmanitá hudba. Ještě jsme nestanovili termín pro nahrávání, protože nejvyšší prioritu má teď Epica, ale řekl bych, že skládání dovedeme do zdárného konce do konce letošního roku.

Objeví se na druhém albu jiní hostující zpěváci? Máte už nějaké kandidáty na mysli?

O tomhle budeme rozhodovat později, až složíme všechny písně. Určitě se nechceme opakovat, takže nějaké změny budou, ale ještě nevíme žádné podrobnosti. Nejdřív složíme nějakou krutou hudbu! Určitě bych na dalším albu chtěl mít nějaké hostující growlery. Třeba směsku některých nejlepších growlerů/screamerů na světě. Hustý.

Čtyři členové z kapely MaYaN hrají v Epice a naopak. Je pro vás jednodušší skládat nové písně a přicházet na nové nápady, když spolu tak často pracujete na více projektech?

Je to vážně zvláštní náhoda, že máme tolik společných členů. Někdy třeba napíšeme něco pro Epicu a nakonec to skončí ve složce pro příští album MaYaN. Dokud nezačneme míchat styly obou kapel, tak to není žádný problém. Budeme prostě skládat další hudbu, a dokud budete mít vy lidi zájem o obě kapely, pořád o nich uslyšíte :-)

ZDROJ: http://www.sarkophag-rocks.com/html/isaac-mayan-28-03-12-en.html

PŘEKLAD: ItalianManiac

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |