Simone SimmonsSimone Simmons

Datum narození:

17. ledna 1985

Stručná biografie:

Simone Simons všichni známe jako hlavní zpěvačku Epicy (více ZDE). Můžeme ji slyšet na albu Quarterpast ve skladbách Symphony of Aggression, Mainstay of Society, Bite the Bullet, Drown the Demon a Sinner?s Last Retreat. Na druhém albu Antagonise již nehostuje vzhledem k mateřské dovolené.

Floor Jansen

Floor Jansen

Datum narození:

21. února 1981

Stručná biografie:

Floor se v šestnácti letech (1997) přidala do kapely Apocalypse, kterou založil Sander Gommans a Mark Jansen a později ji přejmenovali na After Forever. Floor v AF působila jako hlavní ženský vokál až do roku 2009, kdy se kapela rozpadla kvůli Sanderovu syndromu vyhoření. Koncem roku 2009 odstartovala svůj vlastní projekt ReVamp, pod nímž roku 2010 vydala stejnojmenné debutové album. Poté ji oslovil Mark Jansen a nabídl jí spolupráci na projektu MaYaN. Floor souhlasila a tak se na albu Quarterpast objevila hned v pěti skladbách ?Symphony of Aggression, Course of Life, Bite the Bullet, Drown the Demon a Sinner?s Last Retreat. Od roku 2013 se stala novou zpěvačkou ve světoznámé kapele Nightwish, kdy nahradila předchozí zpěvačku Anette Olzon. V MaYaN hostuje i na druhé desce Antagonise, kde ji můžeme slyšet ve dvou skladbách ? Burn Your Witches a Redemption ~ The Democracy Illusion.

 

Marcela BovioMarcela Bovio

Datum narození:

17. října 1979

Stručná biografie:

Marcela Bovio je mexická sopranistka, skladatelka a houslistka. Byla jednou ze zakládajících členů mexické kapely Elfonía. V roce 2004 se objevila na albu The Human Equation projektu Ayreon holandského hudebníka Arjena Lucassena. Od roku 2005 působí jako hlavní zpěvačka a houslistka v kapele Stream of Passion, kterou založila se zmíněným Arjenem Lucassenem. Se Stream of Passion vydala 3 studiová alba ? Embrace the Storm (2005), The Flame Within (2009) aDarker Days (2011). V kapele MaYaN působí jako hostující zpěvačka od října 2013 a objevuje se na desce Antagonise.

Dimitris KatsoulisDimitris Katsoulis

Stručná biografie:

Dimitris Katsoulis je řecký houslový virtuos. Kromě hry na housle se také věnuje archeologii, kterou vystudoval na Aristotelově univerzitě v Thessaloniki. K hostování na albu Antagonise ho pozval jeho kamarád Mark Jansen.