Sander GommansSander Gommans

Datum narození:

15. srpna 1978

Stručná biografie:

V roce 1995 společně s Markem Jansenem založili metalovou kapelu Apocalypse, kterou později přejmenovali na After Forever. Sander v AF hrál na kytaru a postaral se o growling, složil také většinu jejich písní. V roce 2005 založil svůj vedlejší projekt HDK (Hate, Death, Kill) s basistou Peterem Vinkem a bubeníkem Ariënem van Weesenbeekem, společně pak v roce 2009 vydali album System Overload. Na začátku roku 2010 začal pracovat s Markem Jansenem a Jackem Driessenem na projektu MaYaN. Sander se však později rozhodl v projektu skončit, protože zjistil, že mu nemůže věnovat dostatek času. V jednom rozhovoru také jako důvod odchodu uvedl svůj nesouhlas se spoluprací s Floor Jansen a Simone Simons.

Jeroen Paul Thesseling

Jeroen Paul Thesseling

Datum narození:

13. dubna 1971

Hudební nástroj:

Basová kytara

Stručná biografie:

Jeroen je nizozemský basista, který je známý především svým hraním na bezpražcovou baskytaru. V letech 1992 až 1994 spolupracoval s nizozemskou deathmetalovou kapelou Pestilence. V této době společně nahráli album Spheres a jeli na turné po Evropě. V roce 2007 se přidal do německé progressivní deathmetalové skupiny Obscura, s níž nahrál alba Cosmogenesis a Omnivium a zúčastnil se turné po Evropě a Severní Americe. Roku 2009 se po 15leté přestávce vrátil do Pestilence, s níž nahrál album Doctrine a objel na turné Evropu, Severní a Jižní Ameriku. V roce 2010 vstoupil do kapely MaYaN, s níž nahrál jejich debutové album Quarterpast. Jeho nabitý rozvrh mu však nedovolil zúčastnit se živých koncertů k tomuto albu a tak ho nahradil Rob van der Loo. Roku 2011 také opustil kapelu Obscura. Momentálně se soustředí na Pestilence a na svůj vlastní projekt Nufutic.

Isaac Delahaye

Isaac Delahaye

Datum narození:

9. ledna 1982

Hudební nástroj:

Kytary (doprovodné)

Vzdělání:

Titulovaný hudební bakalář

Hudební minulost:

Svoje hudební vzdělání začal na místní hudební akademii v 7 letech. Dostudoval v roce 1999 v oborech hry na akustickou kytaru a z hudební teorie. Mezitím v 16ti začal hrát na elektrickou kytaru a brzo objevil kouzlo a volnost tohoto nástroje. S těmito myšlenkami pokračoval ve studiu na nizozemské Univerzitě hudby v Rotterdamu. To bylo perfektní místo pro rozvoj schopností a poznávání lidí s podobnými zájmy. Od dob, co hrajue na kytaru, hrál v různých kapelách. Někteří si ho ještě mohou pamatovat z dob God Dethroned v průběhu desek „The Lair of The White Worm“ a „The Toxic Touch“, většina lidí ho však jistě zná z práce se skupinou Epica.

V kapele: 2010 – 14. 10. 2013, Důvod odchodu z kapely: Chtěl se soustředit na jiné věci