Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Making of Adyta

[ Texty + Překlady ? Ostatní ? Making of Adyta ]

Making of Adyta

As some of you might know, the first concert we did with Epica was in the 013 venue in Tilburg, which is a beautiful venue, and by the way, especially to have your first concert at, but, ehm, we had a little problem. As we hadn?t recorded The Phantom Agony yet, we also couldn?t use Adyta as an intro like we were doing during the gigs afterwards release, so I decided to try and record it myself in the little studio I have at my place, yeah, just a week before. The CD version, of course, is much better - with choirs, orchestra and proper arrangements, but, yeah, I still think it turned out pretty well, especially since it was only recorded in one night. One thing I like a lot in this version is that you can clearly hear the mandoline, which on the CD version is almost impossible, since it is mixed away far into the background. And, also nice detail, back then, the song was still called Adytum, but when we made the tracklist of the album, and decided on having Sensorium as the opening track, well Mark thought it would look silly to have two titles ending on the same two letters right after each other, so we decided to change it into Adyta instead, which means to say many way.
.

Jak vznikla Adyta

Jak někteří z vás jistě ví, první koncert s Epicou jsme odehráli v klubu 013 v Tilburgu, což je nádherné místo na koncertování, zejména na váš první koncert, ale, ehm, my měli menší problém. Protože jsme tou dobou ještě nenahráli album The Phantom Agony, nemohli jsme ani použít Adytu jako intro, jak jsme to dělali na koncertech po vydání alba, takže jsem to chtěl zkusit a nahrát to sám ve svém malém studiu, které mám doma, asi tak týden předtím. Verze z cédéčka je samozřejmě mnohem lepší ? jsou tam sbory, orchestr a pořádné aranžmá, ale jo, pořád si myslím, že jsem to docela zvládnul, obzvlášť když jsem to nahrál během jedné noci. Na této verzi se mi líbí jedna věc ? můžete tam jasně slyšet mandolínu, což není na verzi s cédéčka možné slyšet, protože se ztrácí v pozadí. Další zajímavý detail: tehdy se ta písnička jmenovala Adytum, ale když jsme se domlouvali na pořadí skladeb na CD a rozhodli jsme se, že úvodní písní bude Sensorium, Mark myslel, že by bylo hloupé, aby první dva názvy skladeb končily na stejná dvě písmena, tak jsme název raději změnili na Adyta, který se dá vysvětlit mnoha způsoby.

.


 
 
Text byl přepsán z odposlechu, za chyby neručíme.

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |