Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Ája a Blackwish / Epica 6.11.2008 ? Praha

Epica, holandská symphonic metalová kapela opět zavítala do ČR!!! A to bych nebyla já, abych se tam zase nevecpala;)

Já, se třemi kamarádkami jsme byly v rock café clubu (kde tato grandiózní kapela vystupovala) už asi 6 hodin předem. Seděly jsme v baru a čekaly, jestli přijde Simone, nebo jiný člen Epicy. Za chvíli dorazil Mark a Simone!! Šli dělat cosi na počítačích. Nejdříve jsme odchytli Marka, který se s námi vyfotil a dal nám autogramy. Chvíli na nás koukal jako na zjevy a musel se nesmírně bavit, když jsem se tam dohadovaly, která z nás za ním vlastně půjde první a osloví ho.
Potom jsme se zdráhaly oslovit Simone, která zrovna někomu psala sms . Ale odhodlaly jsme se (Ji si přece nenecháme ujít!) a oslovily Ji. Daly jsme Jí plyšáčka s věnováním.Potom se s námi vyfotila a dala nám autogramy a mile poznamenala , že s plyšáčkem bude spát.:-)

Potom (asi po 3 hodinách) jsme odchytly témeř celý zbytek kapely, když se prodírali barem k východu, protože chtěli jít ven, podívat se, jak to vlastně v Praze vypadá, vyfotily jsme se s nimi a nechaly si podepsat fotky (opět).
Při čekání na vpuštění „dravé“ zvěře k podiu jsme blbly a fotily nejrůznější kraviny.

Jako předkapela hráli finští AMBERIAN DAWN. Hráli úchvatě, jenom škoda, že měla zpěvačka docela tichý mikrofon...
Před koncertem nám Silva (na objednávku :-D ) napsala cedule s nápisama : "Drum Stick please" a "tower please", takže po konci předkapely naše slavná čtveřice v ruce třímala ručníky, trsátka a plailisty, i když byly trošku na kousky. Kytarista z kapely byl našimi cedulemi tak nadšen, že si ji dikonce vyfotil.


Za řevu a skandování "Epica! Epica! Epica!" nastoupili hvězdy večera: EPICA! Jako první skladbu hráli Indigo. Simone měla sice docela tichý mikrofon, ale zpívala úchvatně Markův řev ji dopňoval perfektně. Club byl hodně malý a tak bylo publikum s Epicou více v kontaktu. Mark a Simone natahovaly ruce do publika, házeli ručníky a flašky s nedopitým pitím( opět nestojí za zmínku že máme všechno doma) :-D.

Koncert byl úchvatný!!Simoniny vlasy nás doslovně pleskaly přes ruce a tváře. počítat! Když natahovala ruce k fanouškům, skoro jsme jí stáhly k sobě do publika. Chudák…

Když to všechno spočítáme ,ve švech praskající club narvaný fanoušky splnil svůj úkol.

Spočteno, podtrženo, ulovily jsme ručníky, podpisy, fotky, trsátka, paličku a jako boohus i podepsané blány od bubnů. A především, nádherné zážitky a ještě hezčí vspomínky.

Po koncertě jsme šly vykoupit obchod se "suvenýry". A potom pořádat hlavní hon večera . Nejdříve jsme "ulovily" Marca Jeho podpis jsme sice měly, ale nechaly jsme si podepsat oba dva ručníky a znovu jsem se s Ním vyfotily. Nechaly jsme si od Marca podepsat i výstřihy. Pak jsme odchytly Ada Poté jsme čekaly, jestli se vynoří zbytek. Mark, který viděl, že jsme z něho úplně hotový, za náma přišel! Začal se s náma (!!!) bavit a říkal něco v tom smyslu, že řekne ostatním členům kapely, aby vylezli ze zákulisí. A opravdu vylezli. Ariën Silvě podepsal paličku, kterou si vybojovala . Dokonce jí poznal a ptal se , jestli je ta, co držela tu ceduli!
Coen se nás pak ptal , když nám podepisoval ručníky , jsetli náhodou nemáme celou koupelnovou sadu. Celá naše grupa se vyfotila se Simone.


A těsně před tím, než jsme odešly, jsme ještě požádaly Marka o Mail a on nám ho dal!!!

Co říci nakonec? Velice skvělý ,úžasný, vydařený koncert! Myslím, že jako mnoho z nás doufám, že mezi nás Epica opět brzo zavítá.

Ája a Blackwish

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |