Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Isaac o Epice pro Sarkophag Rocks

Vaše album Requiem for the Indifferent přišlo do obchodů 3. března 2012. Je to velmi působivé album – gratulujeme! Jak jste zatím spokojeni s reakcemi od lidí a s umístěním v žebříčcích prodeje?

Jo, je ohromné, jaké vychází skvělé recenze tohoto alba. Pomalu se dostává i do žebříčků. Už teď se zdá, že jde lépe na odbyt než naše předchozí album Design Your Universe, takže i umístění v žebříčcích je super. Zatím si nestěžujeme! Také to vypadá, že jsme konečně našli způsob, jak tímto novým albem potěšit každého.

Na oslavu vydání nového CD jste odehráli speciální koncert v Tilburgu. Teď už víme, jak moc ten koncert byl speciální – byla to poslední show s Yvesem Hutsem. Jak jste zareagovali, když vám Yves oznámil, že po 10 letech opouští Epicu?

No, víte, nebylo to až takové překvapení, že se rozhodnul opustit kapelu. Jak uvedl na naší internetové stránce, už nějaký čas se snažil kombinovat jinou kariéru s tou hudební. Ale protože jsme skoro pořád na turné, a navíc máme obrovskou spoustu další práce, bylo jasné, že se musel rozhodnout. Ale pořád si myslím, že je to škoda, protože je to fajn chlap a skvělý hudebník.

Existuje nějaká šance, že během nadcházejícího turné budete nahrávat některé koncerty pro vydání živého CD a/nebo DVD?

Čeká nás opravdu rozsáhlé turné a vždycky sem a tam něco někde natočíme, ale zatím nemáme žádné konkrétní plány, co se týče vydání živého DVD. Už nějaký čas nad tím přemýšlíme, ale čekáme, až přijde ten pravý čas. Vždycky se snažíme dělat věci jinak, než ostatní kapely, a pokaždé se snažíme o co nejvyšší kvalitu, takže to nechceme nijak uspěchat.

Designérka Ingeborg Steenhorstová navrhla pro Simone opravdu krásné kostýmy. Čeká nás překvapení – navrhla Ingeborg také něco speciálního pro mužskou část Epicy? ;-)

Ingeborg navrhla outfity pro celou kapelu. Už jsme je měli na sobě na oslavě vydání CD a máme jich ještě mnohem víc pro nadcházející turné. Budeme mít s sebou sbalený celý šatník! :-)

Jaké jsou krátkodobé a dlouhodobé plány Epicy do budoucna?

Turné, turné a turné. Začneme s evropským turné, pak přijdou na řadu letní festivaly, potom Jižní Amerika, Severní Amerika, zase Jižní Amerika a pak už bude konec roku. Celý tento cyklus se ještě jednou zopakuje, než se znovu zavřeme do studia a začneme nahrávat další album. Takže mezi jednotlivými turné začneme psát další skladby. Nemůžeme ztrácet čas!

Jménem Sarkophag Rocks a jistě i všech našich čtenářů a fanoušků Epicy, bychom chtěli poděkovat Yvesu Hutsovi za to, že byl 10 let součástí Epicy. Přejeme mu do budoucnosti jenom to nejlepší. A také bychom chtěli přivítat Roba van der Loo! Přejeme mu mnoho úspěšných let s Epicou.

ZDROJ: http://www.sarkophag-rocks.com/html/isaac-epica-28-03-12-en.html

PŘEKLAD: ItalianManiac

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |