Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Epica, Zlín, Interview 24.10.2009

Po koncertu jsme měli možnost vyzpovídat členy kapely a otázky co jste nám napsali na web také padly. Předali jsme listinu s podpisy i pullitr domácí slivovice. Všichni z kapely byli rádi a začali popíjet :) Ale zpět k otázkám, tady je máte :)

Isaac : Jak probíhalo tvé přijetí do kapely? Byly nějaké oslavy nebo večírky?

Tak něco určitě bylo, pilo se :) Já jsem ale znal celou kapelu už hodně dlouho před přijetím takže zas nějaké velké oslavy nebyly.

Isaac: Na oficiálním fóru Epicy je diskuze, o možném budoucím DVD. Můžeš nám to nějak přiblížit?

No, víš, je to ještě docela daleko, ale už teď můžeme říct, že DVD bude. Nedávno jsme byli na Metal Female Voice Festu a tam se to natáčelo. Chceme použít i nahrávky z tama ale bude to spíš jen okrajové. Celé dvd pak bude z jiného zdroje, který vám bohužel teďka neřeknu. Počkejte si a uvidíte sami :)

Arien, Coen: Jak relaxujete během koncertní šňůry, když zrovna nehrajete?

Coen: No já mám pivko, a potom se dobře spí, taže já to zvládám :)

Arien: Já myslím, že to v pohodě stíháme, tak 8 hodin spíme :) Včera jsem to ale přehnal s Becherovkou, takže dneska už moc nepiju ...

Isaac: Všiml jsem si, že Yves hraje nějakou PC hru...to je jeho způsob relaxace? (smích)

Jojo taky na to občas zírám. On je do toho docela zažraný. Jednou jsem po koncertě šel spát a probudil jsem se v 8 ráno, že půjdu na záchod a Yves tam pořád po koncertě pařil nějakou hru :D Sluchátka v uších a nepřestával. (smích)

Coen: V kolika zemích ste už koncertovali?

Řekl bych že tak 40 - 50 zemí.

Coen: O koncertě Classical Conspiracy jsi v jednom interview řekl ,že je to váš splněný sen a tak by mě zajímalo, jaký je váš další velký sen, který by jste si chtěli někdy v budoucnu jako kapela splnit.

Tak nemůžu mluvit za všechny členy kapely, ale určitě bysme se chtěli podívat do Japonska a do Austrálie. Tyto dvě země jsme ještě nenavštívili a jsou pro nás hodně exotické :)

Coen: Natočili jste vynikající videoklip ke skladbě Unleashed. Pro mnoho lidí je ale zobrazený příběh těžký na pochopení. Mohl bys ho přiblížit a okomentovat to, jak probíhalo natáčení?

Ten příběh je udělaný právě tak, aby ho nikdo nepochopil, takže když vám to teď řeknu, tak už to nebude taková sranda. Takže promiňte ale tohle vám neřeknu ... Natáčení probíhalo perfektně. Měli jsme skvělý tým a nebyly snad s ničím problémy.

Coen, Arien: Jak se ti koncertuje v česku a jak by jsi hodnotil české fanoušky?

Coen: Jo je to tu skvělé. V česku jsou parádní fanoušci, takže díky všem :) Určitě se sem za nějaký čas zase podíváme...

Arien: Oba koncerty, včera i dnes byly absolutně úžasné, díky všem :)

Mark: Na albu "The Divine Conspiracy" byl ukončen koncept "The Embrance That Smothers", můžeme se v budoucnu těšit na nový jinačí koncept?

Pěkná otázka :) No je pravda, že "The Embrance That Smothers" je u konce. Na albu Design Your Universe je pokračování konceptu "A New Age Dawns" a myslím, že tento koncept ještě není u konce, takže bude pokračovat. Ale když ste si vymysleli tak pěknou otázku tak vám odpovím stručně. Mám v plánu udělat další koncept, mám koncepty hodně rád a užívám si jejich tvorbu, takže něco nového určitě bude :)

 

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |