Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Epica, Praha 23.10.2009

Škola mi skončíla kolem jedné, a tak jsem se vydala domů a převlíkla jsem se do vhodného oblečení . Ke klubu jsem dorazila až po čtvrté a těsně jsem se minula s Markem- viděla jsem ho zacházet. A tak jsem začala obcházet lidi, vybírat peníze(no moc jste se teda nevyšvihli na to, co jste říkali, ale to je jedno) a dávat podepsat listinu. Asi 20 mintu po mě dorazila slečna Doudieh. Přišel za námi Tuomas (kytarista a klávesista AD) a začal s námi kecat. Byl moc příjemný, máme jeho podpis, ale také podpis Heidi. Oběhla jsem několik lidí, když v tom dorazil Arien. Začal rozdávat podpisy a úsměvy na všechny strany. Já mezitím obíhala lidi, když v tom na mě zavolala slečna Doudieh, ať za ní jdu a sdělila mi, že nás Arien vezme na zvukovku a můžeme předat věci.


    Nejdříve jsme byli zavedeny k Simone, které jsme předaly květinu, listinu s podpisy fanoušků. Arienovi jsme dali půlitr s Prahou a také Becherovku. Simone se nás ptala, jak se to vyslovuje a nakonec to úsměšně zvládla :D. Zatímco Arien: Becherovka, áááá tu znám. Tu jsme chlastali v Praze, když jsme tu byli se střední školou! Simone se pak omluvila, že má rozdělanou práci a Arien si k nám stoupl a povídali jsme si. Povídal si s námi až do doby než ho zavolali, že musí do backstage. Rozloučil se s námi trojtvářovou pusou a řekl, že se uvidíme po koncertě. Zanechal tam po sobě plechovku od piva, no a plechovka je teď hezky u mě doma :D. Zrovna se začali hrnout lidi, tak jsme se rozeběhly a ukořistily první řadu uprostřed.


    Jako první hráli Sons Of Seasons. Tuhle kapelu jsem moc neznala, ale musím říct, že mě celkem mile překvapila. I když Epica je Epica, a tak jsem se chtě nechtě občas musela připojit myšlenkami k Matesovu „Dobrý, tak už jdi domů :D“. Další předkapelou byli mě již velmi známi Amberian Dawn. Je to jedna z oblíbených kapel. Škoda byla, že Heidi téměř nebylo slyšet. Zahráli i moji oblíbenou- Incubus, a tak jsem byla více než spokojená. Když začali hrát poslední píseň- River Of Tuoni, tak jsem začala být nervózní. Epica, za chvíli tu bude Epica- to bylo to, co znělo mojí hlavou.


A pak to příšlo. Nejdřív vyběhl Arien, za ním Coen následován Yvesem, Markem a Isaacem. Začali hrát Resign to Surrender. Přišla Simone a začala zpívat. Musím říct, že čistější koncert jsem od ní neslyšela. Nezaznamenala jsem ani jediný falešný tón. Bylo to naprosto dokonalé. Tides Of Time si sice v refrénu posadila do trošku nižší polohy, ale nevadilo mi to- vím jak náročná píseň to na hlas je. Poté začalo The Phantom Agony, poslední tradiční píseň, zamávali nám a zašli. My jsme si je ale vyřvali zpátky. A tak přišli a odehráli dvě nebo tři další písničky(prosím omluvte mou děravou paměť). Na konci se s námi krásně rozloučili. Ukořistila jsem paličku od Ariena. Teda spíš on mi jí vrazil do ruky a sesypala se na mě spousta holek, že mi paličku vezmou. Ale nakonec jí mám doma, krásně podepsanou . Po koncertu za námi Arien přišel jak slíbil a jak jsem již výše zmínila, mi paličku podepsal. Prý na mě byl vtipný pohled při koncertu- při pomalé části jsem jen tak poskakovala a jakmile se to rozjelo, tak jsem začala pařit ve velkém stylu: headbanging, jumping a paroháč. A proto se rozhodl mi věnovat paličku a je rád, že jsem ji ubránila. Povídaly jsme si s ním, já zůstávala do půl jedné. Byla jsem neuvěřitelně šťastná, byl to nejlepší koncert v mém životě. Na tento zážitek v životě nezapomenu. Arien se se mnou loučil trojtvářovou pusou a objetím se slovy: „Opatruj se, doufám, že se uvidíme co nejdřív na dalším koncertu. A děkuju- za všechno co jste pro nás zorganizovali“. Nastoupila jsem do auta a jela domů. Až dnes jsem si uvědomila, že už je po koncertě, a že je dlouho neuvidím. Celý den bulím- v noci jsem spala s paličkou. Doufám, že se vrátí co nejdřív.

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |