Jméno: Magda Černá

Přezdívka: ItalianManiac

Jak jsem se dostala k EPICE: Poprvé jsem jméno EPICA zaslechla v roce 2007 na výměnném pobytu v Belgii, jelikož sestra mojí ?výměnné kamarádky? byla velkou fanynkou symfonického metalu. Díky ní jsem se vlastně dostala k tomuto žánru a oblíbila si ho. Aktivně jsem Epicu začala poslouchat až v roce 2008, kdy mi ji doporučil tehdejší přítel. Z přítele se časem stal ex-přítel, ale můj vztah k Epice trvá dodnes 😉

Nejoblíbenější písnička (jen jedna!): The Obsessive Devotion

O co se na webu hlavně starám: Překlady textů a rozhovorů, psaní novinek a článků, občasná aktualizace informací na webu

Další oblíbené kapely/interpreti: Xandria, Nightwish, Tarja, Within Temptation, Kamelot, Delain, Lacuna Coil, Evanescence, Emilie Autumn, Apocalyptica, After Forever, L?Âme Immortelle, Nine Inch Nails, Amaranthe, Sirenia, Diablo Swing Orchestra? Mimo žánr taky např. Parov Stelar, Caravan Palace, ?

Moje zájmy: cestování, muzika a vše s ní spojené (koncerty, fesťáky, ?), cizí jazyky a překládání, amatérské focení, řízení a zpívání v autě, čtení, filmy a seriály, moje kočky, Zumba a tanec obecně 🙂 a samozřejmě práce na fansite!

 ———————————————————————————————————————————

Jméno: Natálie Králíková

Přezdívka: BloodyRazoria

Jak jsem se dostala k EPICE: Vždycky jsem se zajímala o operní zpěv, takže jména jako Tarja Turunen nejsou v tomto světě úplně neznámá. Tvrdší hudba se mi líbila, trochu jsem se poptala kamarádů, strejdy Googlu a bylo! Kapela se mi líbí nejen proto, že jsou to všichni výborní muzikanti, ale všechny jejich písně mají i svou duši. Texty jsou pro mě hodně důležité.

Nejoblíbenější písniška (jen jedna!):  In All Conscience

O co se na webu hlavně starám: Nejčastěji jsou to asi překlady rozhovorů, snažím se taky být v kontaktu s ostatními fanoušky, ptát se na jejich názory. To je hodně důležité.

Další oblíbené kapely/interpreti: Cynic, Opeth, Depeche Mode, Iron Maiden, Airbourne ? zkrátka klasikou nepohrdnu nikdy, stejně jako symfonickým metalem, to je hudba, kterou si poslechnu ráda vždycky, jen do ne úplně všech kapel jsem zažraná natolik, abych měla jejich kompletní diskografii doma, těch je opravdu jenom pár.

Moje zájmy: Zvířata, práce s lidmi, příroda, cestování, zpěv, koncerty a to nejen rockové, ale i vážná hudba, divadlo. Prostě potřebuji kulturně žít, jinak bych to nebyla já. Taky strašně ráda čtu. Mám koně a dva psy ? s jedním dělám agility, s druhým se ještě uvidí, zatím základní výcvik, je to přece jenom štěňátko J.

 ———————————————————————————————————————————-

Jméno: Robert Milička

Přezdívka: Longer

Jak jsem se dostal k EPICE: K Epice jsem se dostal v roce 2007 kdy se ke mně jako první dostalo album ?Consign to Oblivion?, naposlouchával jsem ho asi měsíc a pak jsem přešel k ?Phantom Agony?. Obě alba jsem si nesmírně oblíbil ale to jsem ještě něvěděl že přímo v době kdy jsem byl z Epicy poprvé unešen vydali ?The Divine Conspiracy?. Spěchal jsem proto do hudebnin koupit placku a po prvním poslechu jsem nechtěl slyšet už nic jiného. Epicu poslouchám aktivně dodnes 🙂

Nejoblíbenější písniška (jen jedna!):  Consign To Oblivion

O co se na webu hlavně starám: Kontroluji chod webu, hlídám a třídím administraci, semtam si něco přeložím a napíšu novinku (i když ne už tak aktivně)

Další oblíbené kapely/interpreti: Poslední dobou mně hodně baví poslouchat dvě poslední alba Opeth, Storm Corrosion a progresivní rock v podání Stevena Wilsona. Mám rád také oldies … Led Zeppelin, Black Sabbath, Jethro Tull, Jimiho Hendrixe, Deep Purple, Dire Straits. Ze staronových pak AC/DC, Isis a samozřejmě Horkýže Slíže 😀

Moje zájmy: Hudba, hra na kytaru, rybaření a příroda, seriály, přítelkyně, dobré jídlo 🙂 Zajímá mě také počítačová a mobilní technika. Rád hraji počítačové hry (i když na ně poslední dobou vůbec nemám čas) a sleduji všechno kolem nich, ať už přes vývoj, beta-testing i čistě hraní.