Facebook

Diskuse

Přidej vzkaz ? 

Gazzy 09. 11. 2017 08:29:14

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:52:49

Tak mně napadlo, nevím jak moc je to tu rozjeté a jaký by byl zájem o pořádání soutěží ze strany adminů, ale pokud by zájem byl, mám rozjednaných pár sponzorů z fc stránek Tarji, tam se to vůbec nehýbe a přijde mi škoda toho nevyužít. Pokud zájem bude, písněte na email (ibint@email.cz) nebo to můžem probrat na koncertě, budu tam asi už odpoledne.

Všem přeji ať si koncert užijí co nejvíce :)


Gazzy

Gazzy 09. 11. 2017 07:46:22

Jedu po koncertě na hradiště, pokud chce někdo vzít

Katka 07. 11. 2017 23:57:17

Ahoj, nejedete někdo v pátek 10. 11. po koncertě autem do Brna (případně Šumperka)? Přidala bych se a přispěla na cestu :). Dík moc.

allah kebab 02. 09. 2017 15:19:38

Oficiální překlady jsou venku

ItalianManiac 23. 07. 2017 11:43:53

Ahoj, překlad určitě přidáme, až vyjdou oficiální texty k celému EP :)

alláh 22. 07. 2017 23:17:41

Ahoj, přidáte překlad i na písničku z nového připravoaného alba?

ov42 20. 04. 2017 18:51:15

Na podzim bude v Evropě nové headline turné The Ultimate Enigma, bohužel u nás zatím nic... Alespoň jeden samostatný koncert bych k tomuto zdařilému albu rád viděl.

cheecrac 08. 12. 2016 20:00:10

na youtube unikla bonusová písnička Fight Your Demons :)

Beatus 26. 11. 2016 19:40:34

Na aukru se prodavaji alba Epicy od 1 kč :-O

Anketa

Newsletter

Váš e-mail:

Ad - Odchod od Epicy

Ahoj,

s velkým smutkem musím oznámit, že po více než 6,5 letech jsem se rozhodl, že opustím Epicu.

Od začátku Epicy v roce 2002 jsem se vždy snažil odevzdávat 100% výkon v hudbě a úspěchu a jsem velmi pyšný na všechno to, co jsme za tuto krátkou dobu udělali. Jednoznačně nejvýznamnější událostí pro mě je vydání našeho posledního alba 'The Divine Conspiracy' a velká tour, která následovala.

Bohužel, všechen tento úspěch měl svou stinnou stránku. Čím úspěšnější skupinou se stanete, tím těžší je udržovat nejdůležitější věc, a to je sama hudba. Kvůli rušnému turné a nedostatku času pracovat na novém materiálu bylo výsledkem, že jsem zjistil, že jsem víc a víc v situaci, kde jsem se cítil jako „musím skládat“ místo „chtěl bych skládat“. Nepovažuji se za perfektního skladatele. Potřebuji strávit opravdu hodně času a vkládat do toho hodně úsilí, než budu aspoň trochu spokojený s výsledkem. A pro perfekcionistu, kterým jsem, se stávalo víc a víc frustrativní, že nemám čas na to to dělat a proto jsem nebyl schopen dosáhnout co nejlepších výsledků. Proto jsem jednoduše ztratil zábavu, kterou jsem u skládání obvykle měl a to pro mě bylo jasné znamení, že musím něco změnit.

Po velkém uvažování jsem dospěl k názoru, že jediná změna, kterou jsem potřeboval bylo opustit kapelu. Toto není rozhodnutí, které jsem chtěl udělat, ale které jsem potřeboval udělat.

Jsem velmi vděčný za můj čas v Epice a jsem velmi pyšný na všechno, čeho jsme dosáhli. Chtěl bych poděkovat kapele, personálu, nahrávací společnosti, kapelám, se kterými jsme cestovali a samozřejmě všem fanouškům, kteří udělali toto všechno možným.

A jaké jsou moje plány pro brzkou budoucnost? Z komerčního hlediska by bylo hezké říct, že už jsem založil novou kapelu, mám materiálu na půlku nového CD a doufám, že ho brzy vydám, ale upřímně říkám, že nic z toho nemám. Nemyslím si, že budu v budoucnu zakládat novou kapelu. Právě chci začít práci na nových skladbách bez toho, aniž bych si musel dělat starosti s posledními termíny a materiály. Založení nové kapely by se k tomu prostě nehodilo. Dokážu si představit nahrávání a vydávání nových skladeb, ale uvidíme, kdy ta doba přijde.

Během posledních pár let jsem byl žádaný jako výpomoc do studií a taky na živé koncerty, ale díky nedostatku času jsem bohužel musel většinu z nich odmítnout. Tak se těším na tuto zastupující práci.

Vždy jsem se zajímal o hudbu z hlediska nahrávání a také jsem nějakou dobu dělal práci zvukového inženýra, ale opět, nedostatek času mi bránil dělat něco víc. Tak jsem nabuzený pokračovat také tímto směrem.

S úctou, Ad

Překlad by Longer

RaptoRS | Copyright im-art
© 2009 - 2016 | All rights reserved. |